כל היתרונות במסחר עצמאי

מהו מסחר עצמאי ובמה הוא שונה מהמסחר הפרונטלי הרגיל בו אנו מורגלים כעצמאיים או עובדים שכירים? כיצד ניתן ליישם מסחר עצמאי, ומתי עושים זאת? האם זה אפשרי גם כאשר אנו ידועים כאנשים הנתונים בלחץ עבודה? מה התשואה למי ש– "עשה שעורי בית" וביצע פעולות מסחר על פי הספר?

אומרים כי כל אדם הוא סוחר: גם עובד שכיר העובד בשביל בוס אחר היה סוחר בעברו: הוא מכר עבודה לאותו מעסיק שהחליט לקבלו לארגון. נסו להיזכר ביום שבו לא הייתה לכם עבודה והייתם צריכים באמת – לסחור. העצמאיים מבניכם ודאי חווים זאת יום יום ושעה שעה. מסחר עצמאיבשונה ממסחר ממשי וגשמי אינו מצריך באמת ידע במכירות, אלא ידע בשווקים בורסאיים, והכרת מגמות עולמיות בכלכלה. כאשר אתם סוחרים במסגרת מסחר עצמאי מה שאתם צריכים הוא חשבון בנק וחיבור לאינטרנט. זה הכל.

מדד בבורסה

מהן הפעולות במסגרת מסחר עצמאי?

לשלוח הוראות מכירה או הוראות קניית למסחר במניות, מסחר במט"ח ומוצרים אחרים. קניית מוצרים אלה היא כמו קניית כל מוצר אחר: הבנק גורע כסף מחשבונך ומציב אותו בתעודת סל, מנייה או כל מוצר אחר שקנית. האם באמת דיברת עם המנכ"ל או המזכ"ל או אפילו המזכירה של אותה חברה בורסאית שקשרת את עצמך עם המנייה שלה? לא. אתה יכול בכלל לא להכיר ולא לדעת במי מדובר. כל מה שאתה צריך במסגרת מסחר עצמאי הוא להסתכל על גרפים ומגמות ולענות לעצמך על שאלה פשוטה: האם עכשיו או בעתיד זה הזמן לרכוש מנייה של תאגיד פלוני או חברה מונפקת אלמונית?

למדת מסחר עצמאי? אתה תדע תמיד מתי נכון לקנות ומתי העת למכור

כך תוכל להפוך נייר מסחרי של חברה – למכרה זהב. ברור שאם תיגש לבורסה בלי ללמוד ובלי להכיר, אלא לקנות מניות באופן שרירותי – אתה עלול למצוא את עצמך בהפסדים, ואז אין כל הבדל בין אותו "מסחר עצמאי" שאתה מנסה לממש לבין הימור בקזינו. אבל בשונה מהימורים, זהו תחום שמי שלומד אותו – יודע אותו, ומי שיודע אותו עתיד לראות מזה הרבה כסף.

אפשרי כהכנסה שנייה

בתנאי האי וודאות השוררים בישראל אנחנו האחרונים שימליצו לך להתפטר ממקום עבודתך. מסחר עצמאי יכול לשמש כהכנסה שנייה, ואכן – הסוחרים מממשים אפיק פרנסה זה כהכנסה שנייה לכל דבר ועניין. יחד עם זאת, חלקם – אשר השכילו להבריק יתר על המידה הפכו זאת להכנסה יחידה, וחלקם המזערי אף הפך זאת לסטארט-אפ מסחרי בתכנתו מערכת מסחרית המבצעת קנייה ומכירה של מניות, מטבע חוץ וכד' בהינתן התמורות הכלכליות שלהם.

VTR360 ו– MetaTrader 4 מערכות מסחר עצמאי מתקדמות

במערכות אלה ניתן לבצע מסחר עצמאי בנגזרות פיננסיות על חוזים עתידיים, מט"ח וכל מוצר מסחר אחר. המערכות קלות לתפעול, זמינות לכל משתמש ומקלות מאד את ביצוע הליכי מסחר עצמאי. הן דורשות חיבור לאינטרנט, ובאמצעותן קל יותר להכיר תמורות של חברות מונפקות ולדעת מה לעשות בהינתן המגמות הללו.

 פתרון מסחר אולטימטיבי עבורך!

בחברת פרוטרייד מפעילים זירת מסחר עם מערכות מתקדמות כמו VTR360 וMetaTrader 4 ומאפשרים גם לך, משקיע יקר, למכור ולקנות בנגזרות פיננסיות על סחורות, מט"ח, מניות, חוזים ומוצרים נוספים. החברה מספקת גם הדרכה וגם מעניקה לך כלים לביצוע מסחר עצמאי הלכה למעשה. כאמור, מנויים רבים בחברה עדיין ממשיכים לעבוד בעבודותיהם השכירות אך מדווחים על ירידה בתלות בהם ועל עמידה על קרקע פיננסית יציבה הודות לידע שרכשו ולפועלם בתחום המסחר העצמאיצרו עמנו קשר בהקדם.