שאלות נפוצות

שאלות בנושא התחברות:

Q: לא מצליח להתחבר
A:
1. בדוק שיש חיבור לאינטרנט.
2. לעתים MetaTrader 4 עושה עדכון של עצמה, יש ללחוץ קליק שמאלי על "קובץ" (File) בצדה השמאלי של התוכנה למעלה, לבחור באפשרות Login to Trade Account ולהכניס את שלושת הפרטים מחדש (שם משתמש, סיסמא, מספר שרת).

 

 

שאלות טכניות:

Q: למה אני לא רואה מוצר מסוים בתצוגת השוק (Market Watch)?
A: קליק ימני על אחת מהסחורות בתצוגת השוק (Market Watch) ולאחר מכן ללחוץ על 'הצג הכל' (Show All) .

Q: איך לשמור עיצוב של גרף?
A: קליק ימני על הגרף אותו נרצה לשמור-ללחוץ על תבנית (Template) ואז על שמור תבנית (Save Template) לאחר מכן, ללחוץ על 'קובץ' (File)- פרופילים (Profiles)- ו-שמור כ…(Save As…) .

Q: אני לא רואה את מצב החשבון והפירוט של העסקאות הפתוחות (Terminal)
A : ללחוץ על תצוגה (View) בצד שמאל למעלה ולסמן את ה-Terminal.

Q: אני רואה בשורה למטה את המאזן חשבון (Balance) אך בלי פירוט של העסקאות הפתוחות.
A: ללחוץ פעמיים קליק בצדה הימנית של אותה שורה.

Q: אני רואה מסך מלא עם חלון אחד של גרף בלבד.
A: לחץ עם העכבר על ה-MetaTrader 4 למעלה בצד שמאל איפה שמופיע מספר החשבון ואז לחץ על F11 במקלדת לחזרה למסך עם תצוגת השוק (Market Watch) והטרמינל (Terminal).

Q: איך משנים סיסמא?
A: כלים'- 'אפשרויות'- לשונית 'שרת'- ולחיצה על כפתור 'שנה', לאחר מכן צריך להכניס את הסיסמא הנוכחית, סיסמא חדשה ופעם נוספת את הסיסמא החדשה ואז ללחוץ על 'OK' .

 

 

שאלות בנושא מסחר ושינוי עסקאות:

Q: אני מעוניין לסגור חצי מכמות העסקה הקיימת.
A: במחשב: יש ללחוץ פעמיים על הפירוט של העסקה שנמצא ב-Terminal בחלק התחתון של התוכנה, בחלון שנפתח יש לבחור בסוג "ביצוע במחיר שוק" ואז לבחור בהיקף את גודל העסקה אותו אתה מעוניין לסגור. כלומר אם כרגע העסקה הפתוחה היא בהיקף של 0.50 ואנחנו מעוניין לסגור 0.30 ולהשאיר עסקה פתוחה של 0.20 בהיקף החדש תרשום 0.30 ותלחץ על הכפתור הצהוב בתחתית החלון לסגירה.
באפליקציה: יש ללחוץ לחיצה ארוכה על העסקה בלשונית Trade, לבחור באפשרות Close, ולבחור בהיקף העסקה את הגודל אותו אתה מעוניין לסגור ואז ללחוץ בתחתית המסך באפשרות Close by Market.

Q: אני מעוניין לפתוח עסקה בנגזרת פיננסית על מניה, מה אני רושם בהיקף העסקה?
A: בניגוד לעסקה בנגזרות פיננסיות על סחורות או מט"ח שבהן אתה בוחר בגודל (Lot) עסקה, בנגזרות פיננסיות מניות אתה בוחר בכמות (Quantity) של יחידות מניה שאתה מעוניין לרכוש/למכור. לדוגמא: אם אתה מעוניין לרכוש 10 יחידות מניה, בהיקף העסקה אתה תרשום 10. חשוב לציין שלא ניתן לרכוש חצאי יחידות מניה (כלומר לא יהיה ניתן לבצע עסקה עבור 10.5 יחידות).

 

 

שאלות בנושא ניתוח טכני:

Q: אני מעוניין למתוח קו מגמה מנקודה לנקודה ולא עד לקצה הגרף.
A: יש למתוח את הקו מגמה על הגרף וללחוץ עליו פעמיים עם הלחצן השמאלי של העכבר. לאחר מכן יש ללחוץ קליק ימין ולבחור באפשרות תכונות של Trendline, יפתח חלון קטן ובלשונית פרמטרים יש לבדוק שהאפשרות "קרן" לא מסומנת ב-V, במידה וכן יש להוריד את ה-V וללחוץ על אישור ולמתוח קו מגמה חדש.

Q: אני מעוניין לשנות את הצבע והרמות של ה-Fibonacci, איך אני עושה את זה ?
A: יש למתוח את ה-Fibonacci על הגרף, ללחוץ קליק ימני וללכת לרשימת אובייקטים,לסמן FIBO וללחוץ בצד על האפשרות ערוך, בלשונית רמות Fibonacci יש ללחוץ על הוסף ולרשום רמה ותיאור. לדוגמא, אם אתה מעוניין להוסיף רמה של 60.50 ל-Fibonacci בתיאור אתה תרשום 60.50 וברמה תרשום 0.605.
בתחתית החלון בסגנון ניתן לשנות את הצבע וללחוץ על האישור.

 

 

אנו לשירותכם בכל שאלה נוספת!